lifestream - en to pl translation catalogue (73 entries)

en: Show Details
pl: Pokaż szczegóły

en: Hide Details
pl: Ukryj szczegóły

en: The selected feed was not found.
pl: Wybrny kanał nie został odnaleziony.

en: You do not have permission to do that.
pl: Nie masz uprawnień, aby to zrobić.

en: The selected events were hidden.
pl: Wybrane wydarzenia zostały ukryte.

en: All of your feeds have been refreshed.
pl: Wszystkie Twoje kanały zostały odświeżone.

en: The selected feeds and their events have been refreshed.
pl: Wybrane kanały i wydarzenia zostały odświeżone.

en: The selected feeds and all related events has been removed.
pl: Wybrane kanały i wszystkie związane z nim wydarzenia została usunięte.

en: Selected feed was added to your LifeStream with %d event(s).
pl: Wybrane kanał został dodany do Twojego LifeStream z %d wydarzeniami.

en: Please correct the following errors:
pl: Proszę poprawić następujące błędy:

en: LifeStream Feeds
pl: Kanały LifeStreams

en: Feeds
pl: Kanały

en: LifeStream Events
pl: Wydarzenia LifeStream

en: Events
pl: Wydarzenia

en: LifeStream Settings
pl: Ustawienia LifeStream:

en: Settings
pl: Ustawienia

en: LifeStream Support Forums
pl: Forum Pomocy LifeStream

en: Support Forums
pl: Forum Pomocy

en: Add a Feed
pl: Dodaj kanał

en: You will need JavaScript enabled in order to add a feed.
pl: Będziesz potrzebować JavaScript w celu dodania kanału.

en: Add a new feed by first selecting the type of feed:
pl: Dodaj nowy kanał, wybierając najpierw rodzaju żródła:

en: %s Feed Settings
pl: %s ustawienia kanału

en: Show labels for events in this feed. This will not affect grouped events.
pl: Pokaż etykiety do wydarzeń w tego kanalu. To nie będzie miało wpływu na grupowanie zdarzeń.

en: Group events from the same day together.
pl: Grupuj wydarzenia z tego samego dnia.

en: Owner:
pl: Właściciel:

en: Find more information about %s by visiting <a href="%s">%s</a>.
pl: Więcej informacji na temat %s, odwiedzająć <a href="%s">%s</a>.

en: Add Feed
pl: Dodaj kanał

en: Edit Feed
pl: Edytuj kanał

en: (<a href="%s">Back to LifeStream Feeds</a>)
pl: (<a href="%s">Wróć do kanałów LifeStream</a>)

en: Show labels for events in this feed. This will not effect grouped events.
pl: Pokaż etykiety do wydarzeń w tych kanałów. To nie jest efekt grupowania wydarzeń.

en: This will not affect any event's already listed.
pl: To nie będzie miało wpływu na wszelkie wydażenia będące na liście.

en: Save Feed
pl: Zapisz kanał

en: Recent Events
pl: Bieżące wydarzenia

en: Event
pl: Wydarzenie

en: Date
pl: Data

en: Delete
pl: Usuń

en: There are no events to show.
pl: Nie ma wydarzeń do pokazania.

en: Feed Type
pl: Typ kanału

en: Feed
pl: Kanał

en: Owner
pl: Właściciel

en: Refresh All Feeds
pl: Odśwież wszystkie kanały

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Description
pl: Opis

en: You do not currently have ownership of any feeds.
pl: Obecnie nie masz żadnych kanałów.

en: Open in a new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: You may direct questions, feedback, and problems to us by posting in the forums below.
pl: Możesz przesłać bezpośrednie pytania, opinie i problemy do nas przez zamieszczenie na forum poniżej.

en: There are no events to show at this time.
pl: Nie ma żadnych wydarzeń, aby pokazać w tej chwili.

en: LifeStream Configuration
pl: Konfiguracacja LifeStream

en: The following settings that will affect feeds globally. If you wish to modify per-feed settings, you may do so via the <a href="%s">Feed Management page</a>.
pl: Następujące ustawienia kanałów, które będą wpływać na wszystkie kanały. Jeśli chcesz zmodyfikować ustawienia na kanale, możesz to zrobić za pośrednictwem kanału <a href="%s">Strona ustawień kanałów</a>.

en: Day Format:
pl: Format daty:

en: For more information, please see PHP's <a href="http://www.php.net/date/">date()</a> method.
pl: Aby uzyskać więcej informacji, zobacz PHP <a href="http://www.php.net/date/">date()</a>.

en: Hour Format:
pl: Format godziny:

en: Current Time:
pl: Aktualny czas:

en: Update Interval:
pl: Interwał aktualizacji:

en: (Default: %s)
pl: (Domyślny: %s)

en: The number of minutes between updates to your feeds. Value is in minutes.
pl: Liczba minut między aktualizacjiami kanałów.

en: Number of Items:
pl: Ilość pozycji:

en: The number of items to display in the default lifestream feed call.
pl: Liczba elementów do wyświetlania w domyślnym lifestream.

en: Date Cutoff:
pl: Data zamknięcia:

en: The cutoff time for the default lifestream feed call. Available unit names are: <code>year</code>, <code>quarter</code>, <code>month</code>, <code>week</code>, <code>day</code>, <code>hour</code>, <code>second</code>, and <code>microsecond</code>
pl: Czas zamknięcia domyślnego lifestream. Dostępne są jednostki nazwy: <code>rok</code>, <code>kwartał</code>, <code>miesiąc</code>, <code>tydzień</code>, <code>dzień</code>, <code>godzina</code>, <code>sekunda</code>, and <code>minisekunda</code>

en: Show the owner of the feed in the display.
pl: Pokaż właściciela kanału na ekranie.

en: Enable iBox on plugins that support it.
pl: Włącz iBox dla wtyczek, które go popierają.

en: Give credit to LifeStream when it's embedded.
pl: Wyświetl stopkę autora LifeStream.

en: Daily Digest
pl: Dzienne podsumowanie

en: LifeStream gives you the ability to create a new blog post each day, containing all of the events which happened on that day.
pl: LifeStream daje możliwość tworzenia nowego wpisu każdego dnia, zawierającego wszystkie wydarzenia, które miały miejsce w tym dniu.

en: Post a daily summary of my lifestream.
pl: Codzienny wpis z podsumowaniem mojego lifestream

en: Summary Post Title:
pl: Tytuł postu:

en: You may use <code>%s</code> for the current date formatted with your <em>Day Format</em> option.
pl: Możesz użyć <code>%s</code> dla aktualnej daty sformatowanej zgodnie <em>Format Dnia</em>.

en: Summary Post Body:
pl: Treść posta:

en: You may use <code>%1$s</code> for the list of events, <code>%2$s</code> for the day, and <code>%3$d</code> for the number of events.
pl: Możesz użyć <code>%1$s</code> dla listy wydarzeń, <code>%2$s</code> na dzień, i <code>%3$d</code> dla liczby wydarzeń.

en: Summary Author:
pl: Autor:

en: Summary Category:
pl: Kategoria:

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany
